Kilka słów o Bąbelove

 

 Marzysz o schłodzonym Prosecco o każdej porze dnia i nocy? Unikalny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, Prosecco Van, dojedzie w każde miejsce. Nasz Piaggio Ape przyciągnie uwagę wszystkich gości na weselu, imprezie plenerowej lub evencie firmowym.

 

Prosecco – wyjątkowe wino z serca włoch

 

Dla wina „Prosecco” specyfikacja produktu znajduje się we włoskim dekrecie z dnia 17 lipca 2009 r., opublikowanym we włoskim dzienniku urzędowym „Gazzetta Ufficiale della Repubblica italiana” nr 173 z dnia 28 lipca 2009 r., z którego wynika, że wino to może być oferowane wyłącznie w tradycyjnych butelkach szklanych opatrzonych odpowiednimi etykietami. Wino, które posiadamy w swojej ofercie to TAI Glera. Oba wina powstają z tego samego szczepu.

 

 • Glera Frizzante – wino otrzymywane z lekko aromatycznych winogron nazywanych Glera, które uprawiane jest w regionie Veneto W północno-wschodnich Włoszech. Glera Frizzante jest wytwarzana w 100% z winogron Prosecco / Glera /Glera Tai I.G.T.
 • Rosso Frizzante – połączenie szczepów Glero i Trebbiano.

 

  5 star review  Prosecco Van wyglada rewelacyjnie! Obsługa pierwsza klasa! Super atrakcja dla gości! Serdecznie Polecam!

  thumb Monika Mac
  6/23/2018

  Dziękujemy bardzo ❤️ było super 👏🏻 Goście zachwyceni ❤️ Profesjonalna i sympatyczna obsługa 😊Polecam serdecznie

  thumb Patrycja Mirecka Blaźniak
  8/31/2018

  Zdecydowanie polecam! Cudowne, zimne prosecco i sympatyczna, profesjonalna obsługa! Uroczy Prosecco Van Bąbelove zrobił ogromne wrażenie na gościach! ❤️

  thumb Beata Strzałka
  8/29/2018

  5 star review  Swietny kontakt, rzeczowi i sympatyczni właściciele, duży plus za dbałość o szczegóły (zachowanie kolorystyki i klimatu imprezy – dekoracja kwiatowa vana). Super atrakcja, piękny van, wyśmienite prosecco – zdecydowanie usługa warta polecenia! 😀

  thumb Bartek Pietrowski
  6/25/2018

Lub skontaktuj się z nami.