Skip to content

Kilka słów o Bąbelove

 

 Marzysz o schłodzonym Prosecco o każdej porze dnia i nocy? Unikalny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, Prosecco Van, dojedzie w każde miejsce. Nasz Piaggio Ape przyciągnie uwagę wszystkich gości na weselu, imprezie plenerowej lub evencie firmowym.

 

Prosecco – wyjątkowe wino z serca włoch

 

Dla wina „Prosecco” specyfikacja produktu znajduje się we włoskim dekrecie z dnia 17 lipca 2009 r., opublikowanym we włoskim dzienniku urzędowym „Gazzetta Ufficiale della Repubblica italiana” nr 173 z dnia 28 lipca 2009 r., z którego wynika, że wino to może być oferowane wyłącznie w tradycyjnych butelkach szklanych opatrzonych odpowiednimi etykietami. Wino, które posiadamy w swojej ofercie to TAI Glera. Oba wina powstają z tego samego szczepu.

 

 • Glera Frizzante – wino otrzymywane z lekko aromatycznych winogron nazywanych Glera, które uprawiane jest w regionie Veneto W północno-wschodnich Włoszech. Glera Frizzante jest wytwarzana w 100% z winogron Prosecco / Glera /Glera Tai I.G.T.
 • Rosso Frizzante – połączenie szczepów Glero i Trebbiano.

 

  positive review  Przemiła, profesjonalna obsługa!! Przygotowana na każda okoliczność;) Proseccobar wyglądał przepięknie:)🥂 polecam wszystkim z całego serca!!🤍

  Małgorzata Ulman Avatar Małgorzata Ulman
  August 2, 2020

  positive review  Najlepsi!! Serdecznie dziekujemy 🙂

  Ania Owczarek - Bobrska Avatar Ania Owczarek – Bobrska
  August 15, 2019

  positive review  Wynajeliśmy Prosecco Van na nasze wesele, to była najlepsza atrakcja dla gości jaką mogliśmy wybrać! Obsługa wspaniała, prosecco pyszne a drinki jeszcze lepsze!!! Do tego wygląda to pięknie 😍 jeszcze raz bardzo dziękujemy ❤❤❤

  Ewa Muszyńska Avatar Ewa Muszyńska
  September 2, 2020

  5 star review  Prosecco Van wyglada rewelacyjnie! Obsługa pierwsza klasa! Super atrakcja dla gości! Serdecznie Polecam!

  Monika Mac Avatar Monika Mac
  June 23, 2018

Lub skontaktuj się z nami.