Skip to content

Kilka słów o Bąbelove

 

Zakochani w Prosecco i Italii.

Na naszym weselu brakowało nam atrakcji, która zaskoczyłaby wszystkich. Po szybkim namyśle połączyliśmy to co kochamy – Prosecco, Aperol i włoski klimat. Nasze marzenie spełniło się w 2018 roku. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy 3 Prosecco Vany. Specjalnie dla Was do wyboru Prosecco Van Klasyczny, Prosecco Van Pick Up oraz Prosecco Camper.

 

Pamiętaj, że zasługujesz na idealne przyjęcie !

 

Prosecco – wyjątkowe wino z serca włoch

 

Dla wina „Prosecco” specyfikacja produktu znajduje się we włoskim dekrecie z dnia 17 lipca 2009 r., opublikowanym we włoskim dzienniku urzędowym „Gazzetta Ufficiale della Repubblica italiana” nr 173 z dnia 28 lipca 2009 r., z którego wynika, że wino to może być oferowane wyłącznie w tradycyjnych butelkach szklanych opatrzonych odpowiednimi etykietami. Wino, które posiadamy w swojej ofercie to TAI Glera. Oba wina powstają z tego samego szczepu.

 

 • Glera Frizzante – wino otrzymywane z lekko aromatycznych winogron nazywanych Glera, które uprawiane jest w regionie Veneto W północno-wschodnich Włoszech. Glera Frizzante jest wytwarzana w 100% z winogron Prosecco / Glera /
 • Rabosino Frizzante – połączenie szczepów Glera i Raboso

 

  positive review  Cudowni ludzie, pyszne winko. Przemili panowie w eleganckich stylówkach ? Polecanko z całego serca ❤️ Dzięki! ?

  Paulina Kwiatkowska Avatar Paulina Kwiatkowska
  30 sierpnia, 2022

  positive review  Chłopaki spisali się na medal! Wspaniała obsługa całej imprezy, pełna kulturka i idealne podejście do gości, piękny punkt na sali weselnej by odpocząć od hulanek swawoli i mocniejszych procentów. Sam Prosseco Van stanowi wspaniałą ozdobę otoczenia sali weselnej. Drineczki - prima sort, wszystkie kobietki (i nie tylko) były zadowolone. Dla dzieciaków zimna lemoniada pełna smaku. Jeśli zastanawiasz się nad obsługą wesela w okolicy Wrocławia, Wielunia - to jest dobry kierunek, by taki Van zaparkował na Twojej imprezie. Mam nadzieje, że spotkamy się raz jeszcze. 5!

  Mariusz Słoński Avatar Mariusz Słoński
  2 sierpnia, 2022

  positive review  Gdyby mogła powtórzyć dzień swojego wesela i wybrać Prosecco Van Bąbelove zrobiła bym to za każdym razem ✨ przepyszne prosecco , piwko z browaru którego chcieliśmy bomba ! ? obsługa petarda Pan Serafin dopełnił wszelkich starań aby było tak jak sobie wymarzyliśmy ✨ goście byli zachwyceni wyglądem i smakiem ?polecam !

  Paulina Sigmundczyk Avatar Paulina Sigmundczyk
  17 czerwca, 2022

  positive review  Z całego serca polecamy ! <3 Prosecco przepyszne, Van wygląda cudownie, tworzy niesamowity klimat. Zrobił mega szał jak i dodatkową atrakcję dla wszystkich gości ? Zdjęcia przy nim wyglądają świetnie. Obsługa na najwyższym poziomie, Kasia z Serafinem jak i reszta ekipy, wkładają całe serducho, co stanowi 100% profesjonalizmu ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

  Karina Sielska Avatar Karina Sielska
  14 czerwca, 2022

  positive review  Jesteśmy zachwyceni obsługa i jakością trunków ?❤️ lepszego Vana nie mogliśmy sobie wymarzyć

  Paulina Kopińska Avatar Paulina Kopińska
  2 grudnia, 2021

  positive review  Oczywiście, ze polecam - świetni ludzie z pysznym alkoholem, czego chcieć więcej ???

  Katarzyna Pellowska Avatar Katarzyna Pellowska
  9 września, 2021

  positive review  Jestescie genialni! Bardzo dziekujemy za obecnosc na naszym weselu ?

  Katarzyna Brandenburg Avatar Katarzyna Brandenburg
  27 sierpnia, 2021

  positive review  Dziękujemy za cudowna atrakcje na naszym weselu! ? Wszystko było idealne: zimne prosecco, pyszna lemoniada a nawet bezalkoholowe prosecco dla Panny Młodej w ciąży ? Obsługa przesympatyczna, moja babcia spędzila chyba pół wieczora przy prosecco vanie ? Kontakt z właścicielem super, bardzo sympatyczny człowiek! Na pewno polecę usługi prosecco vana rodzinie i znajomym ♥️

  Magda van Roon Avatar Magda van Roon
  16 sierpnia, 2021

Lub skontaktuj się z nami.